Sklep Med"Care Store

Ból - omówienie

Uszkodzona tkanka

Uszkodzona tkanka z toczącym się stanem zapalnym jest głównym źródłem bólu. Stan zapalny jest odpowiedzią organizmu na kontuzję, który ma na celu zapobiec zakażeniu. Widoczne objawy to zaczerwienienie, obrzęk ,ból oraz zwiększona ciepłota ciała w okolicy tkanki. Przy toczącym się stanie zapalnym kontakt międzykomórkowy jest ograniczony, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażenia, które opóźnia etap naprawy tkanek.

Zdrowa tkanka

Indukowany prąd przywraca kontakt międzykomórkowy.
Efekt rozszerzenia naczyń krwionośnych jest tłumiony.
Proces zapalny szybko się kończy i tkanka zaczyna się goić.

 

Bóle mięśniowo-szkieletowe

Blisko jedna trzecia populacji świata cierpi z powodu przewlekłego bólu, szczególnie bólu pleców, kolan, szyi i barku. 88% cierpiących na ból stosuje w celu jego złagodzenia niebezpieczne leki dostępne bez recepty, które mogą wywoływać wiele skutków ubocznych, włączając w to uzależnienie. Wiele osób cierpiących na chroniczny ból ignoruje go z powodu braku skutecznych i bezpiecznych metod leczenia.

RecoveryRx może dostarczyć światu bezpiecznej, wygodnej i klinicznie potwierdzonej metody leczenia bólu, która jest niezwykle tania i nie ma skutków ubocznych.

Rynek Docelowy
RecoveryRx – Jest przeznaczony głównie dla osób starszych, cierpiących na chroniczny ból, osób z urazami sportowymi oraz do zmniejszania bólu pooperacyjnego.

Problemy związane z tradycyjnymi produktami do walki z bólem.

Dowiedz się więcej

Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarkiWięcej informacji

Zgoda