Sklep Med"Care Store

Często zadawane pytania

Czy RecoveryRx jest magnesem?

Nie. RecoveryRx nie jest magnesem. Jest to impulsowy elektromagnetyczny wyrób medyczny na baterie. Po aktywowaniu, RecoveryRx wytwarza delikatne impulsy o niskim poziomie energii docierające do uszkodzonego miejsca w ten sposób zmniejszając ból i stan zapalny.

Jak się poczuję korzystając z RecoveryRx?

Tylko lepiej! Wyrób ten jest bezbolesny w użytkowaniu i bezzapachowy, impulsy o niskiej energii wysyłane do komórek celem naprawienia uszkodzonej tkanki są nieodczuwalne.

Czy RecoveryRx jest bezpieczny?

Tak! RecoveryRx jest wyrobem niefarmakologicznym i nie powoduje skutków ubocznych. RecoveryRx może być używany przez diabetyków, artretyków, osoby starsze i przykute do łóżka. Technologia ta była wykorzystywana przez dekady w szpitalach w celu osiągnięcia szybszej rekonwalescencji pacjentów cierpiących na typowe dolegliwości bólowe. Ponad 500 000 sprzedanych produktów na całym świecie i żadnych skutków ubocznych.

Jak długo działa ten wyrób?

Produkty RecoveryRx Back, Knee (Plecy, Kolana) działają przez 720 godzin, a także można je wyłączać i włączać w razie potrzeby.

Czy da się wymieniać baterię?

Nie. RecoverRx jest wyrobem medycznym jednorazowego użytku i należy go wyrzucić, gdy bateria się wyczerpie. Inżynierzy ustalili, że po 720 godzinach użytkowania wyrób nie zapewnia już optymalnego leczenia z powodu stałego ruchu ciała, który powoduje zużywanie się elementów wewnętrznych. Dlatego też urządzenie należy wyrzucić po 720 godzinach jego działania. RecoveryRx można wyrzucać wraz ze zwykłymi śmieciami.

Czy mogę zakładać wyrób na inne części mojego ciała?

Tak. RecoverRx skutecznie leczy wszelkie bóle mięśniowo-szkieletowe. W ofercie istnieją także wersje na kolano, plecy. RecoveryRx Back (na plecy) był także często używany w przypadku bólu barku i biodra. Można także używać jednocześnie kilku wyrobów RecoveryRx, nie można tylko nakładać jednego wyrobu na drugi.

W jaki sposób wyrób trzyma się ciała?

RecoverRx Back (na plecy) posiada bardzo komfortowy, lekki i elastyczny pokrowiec mocowany na rzep. RecoverRx Knee (na kolano) posiada pokrowiec na rzep oraz rękaw do przyklejania. RecoverRx można także wyjąć z pokrowca i przykleić do ciała za pomocą plastra.

Jak blisko ciała powinien znajdować się RecoverRx?

RecoverRx należy przymocować tak blisko skóry jak to tylko możliwe. Jest on także skuteczny przy nałożeniu go na cienkie ubranie.

Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarkiWięcej informacji

Zgoda