Sklep Med"Care Store

Udokumentowane i sprawdzone leczenie bólu

Kiedy dojdzie do uszkodzenia, komórki się oddzielają i w uszkodzonej tkance zaczyna rozwijać się obrzęk, co powoduje ból. Komórki uszkodzonej tkanki zaczynają także wysyłać sygnały chemiczne, które prowadzą do aktywacji nerwów i wysłania impulsu elektrycznego sygnalizującego ból w uszkodzonej tkance.

Dlatego też zmniejszenie zapalnego obrzęku tkanki łagodzi ból i pozwala na wygojenie urazu.

Nasze produkty przyspieszają gojenie urazu. Technologia dostarcza do uszkodzonych tkanek energię w bezpiecznej formie, która jest wykorzystywana przez tkanki do wygojenia się i zmniejszenia stanu zapalnego. Dlatego też zastosowanie tego wszechstronnego wyrobu leczniczego zmniejsza ból i przyspiesza naprawę tkanki.

Porównanie technologii

Tradycyjna Technologia

Do użytku jedynie przez lekarzy, duże, nieporęczne urządzenie, potrzeba wielokrotnych wizyt w gabinecie

Technologia RecoveryRx

Do samodzielnego użytku przez pacjenta, małe, lekkie, niedrogie i przenośne, bez potrzeby wizyty w gabinecie, zmniejsza koszty, lepsze leczenie bólu dające większą ulgę

Innowacyjna bezbolesna technologia

720 godzin lub 90 zabiegów (każdy po 8 godzin) – o potwierdzonej klinicznie skuteczności

Energia wytwarzana przez impulsowe pole elektromagnetyczne RecoveryRx omija skórne regulatory temperatury tak, aby w bezpieczny sposób dostarczyć odpowiednią ilość ciepła do uszkodzonych komórek bez ryzyka oparzeń zewnętrznej warstwy skóry. W przeciwieństwie do innych metod zwalczania bólu, RecoveryRx niweluje żródło, więc ból nie wraca. Nie tylko poczujesz się lepiej, ale i będziesz zdrowszy!

Uszkodzona tkanka z toczącym się stanem zapalnym jest głównym źródłem bólu.

Ból omówienie
Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarkiWięcej informacji

Zgoda